Zdjęcia ze spotkania z "Chłopakami Anansiego" w Białołęckim Klubie Książki

wtorek, 17 kwietnia 2007

Ale I Tak Już Nigdy Nie Spojrzy Tak Samo Na Ser

To jest wiadomość od waszego lokalnego WebElfa. Pan Gaiman donosi, że skończył trzeci rozdział, jest gdzieś około strony 98 i zaczął rozdział piąty zatytuowany „Danse Macabre”. Mała myszka powiedziała mi, że Neil może powrócić już bardzo niedługo.

Dlatego, jako podarunek na cześć jego powrotu wszyscy powinniście zagłosować na Blogger's Choice Awards. na tego bloga. (albo na naszego :D – przyp. Tłum.)

Albo raczej powinniście rzucić okiem na kandydatów i zagłosować na najlepszy waszym zdaniem blog. Nigdy nie ośmieliłbym się wpływać na was w żaden sposób abyście wybrali ten blog.

Nie, to by było niewłaściwe.

Byłoby, na przykład niewłaściwe wmanewrować was w głosowanie na ten blog przez pokazywanie wam filmiku o łaskotanych szczurach.

W równym stopniu niewłaściwe byłoby też przekupywać was byście głosowali na ten blog przez pokazywanie wam uroczych zdjęć Maddy Gaiman z jej uroczym nowym uczesaniem:Nie. Nigdy bym się nie zniżył do takich niehonorowych praktyk.

Ale jeśli zagłosujecie na ten blog obiecuję, że będę waszym najlepszym przyjacielem i prawdopodobnie będę piekł wam ciastka i kupię jacht i jeszcze do tego szczeniaczka.

Pozdrowienia,

The Official Web Elf


Brak komentarzy:

 
Copyright 2009
Original theme by WP Themes Creator, modified by VARALI, main graphics by KUNDAGI