niedziela, 18 grudnia 2011

Simpsonowie i Druga Matka

Neil napisał w poniedziałek 28 listopada 2011 o 16:54

Oto odcinek Simpsonów, w którym jestem. Nosi tytuł The Book Job. [Książkowa robota]. Nie wiem jak długo będzie dostępny.

Jeśli mieszkacie poza USA, a chcecie go obejrzeć, polecam Tunnelbear (do pobrania z www.tunnelbear.com). Używam tego, by przekonać internet, że znajduję się w USA lub UK, w zależności od tego, co jest mi akurat potrzebne. Usługa jest darmowa, ale ja w końcu zdecydowałem się na płatną wersję.

Dobrze, że usłyszycie o tym jako pierwsi: brytyjskie Bloomsbury planuje na przyszły rok specjalne wydanie Koraliny z okazji dziesięciolecia. Będzie ilustrowane przez Chrisa Riddella. Właśnie przysłali mi jego rysunki...
...


Walcz z cenzurą kupując w ten Cyber Poniedziałek [następujący po Dniu Dziękczynienia, w USA zwyczajowy dzień przedświątecznych promocyjnych zakupów w sieci - przyp. noita] prezenty od CBLDF! 25 najpopularniejszych obecnie autorów powieści graficznych napisze dedykację dla osó z Waszej listy w zamian za datki na rzecz Funduszu! A co najlepsze, zysk z każdego zakupionego przedmiotu przeznaczany jest na działalność prawną CBLDF związaną z ochroną Pierwszej Poprawki, a część każdej wpłaty mozna odpisać od podatku.


W ramach świątecznej akcji Spirit of Giving [Duch dawania] fundacja rodzinna Willa i Ann Eisner przekaże na konto CBLDF po 1 $ za każdą wpłatę i każdy zakup dokonany na naszej stronie. Wpłacą również po 5 $ za każdą osobę, która do 31 grudnia dołączy, odnowi lub podaruje komuś w prezencie członkostwo w CBLDF! 25 legendarnych autorów komiksów napisze dedykacje w najlepszych na prezenty książkach roku.

Tegoroczne komiksowe prezenty bez trudu wybierzesz spośród dzieł takich mistrzów jak Neil Gaiman, art spiegelman, Frank Miller, Dave Biggons i Scott McCloud, gigantów komiksu jak Chester Brown, Dan Clowes, Los Bros. Hernandez, Seth i Adrien Tomine; ikon komiksu niezależnego: Jeffa Smitha, Evana Dorkina, Larry'ego Mardera, Carli Speed McNeil i Terry'ego Moore'a; wizjonerów komiksów superbohaterskich: Eda Brubakera, Jonathana Hickmana i Paula Levitza lub mistrzów mocnych wrażeń: Roberta Kirkmana, Jasona Aarona, Briana Azzarello, Gartha Ennisa, Briana K. Vaughana i Briana Wooda!

5 komentarzy:

Pan Panda pisze...

Neil jaki spryciula xD Szkoda, że nie pojawia się częściej w Simpsonach.

noita pisze...

Ostatnio oswaja się ze sceną i występami publicznymi, kto wie, gdzie jeszcze go zobaczymy?

Pan Latar pisze...

Czekam na kolejne tłumaczenia:-)
Pozdrawiam!

Varali pisze...

Nadchodzą, jednak styczeń to ciężki czas dla studentów ;-)

Pan Latar pisze...

Wie wiem, sam ma masakrę:D