niedziela, 11 maja 2008

Wciąż poza czasem

Neil napisał w sobotę 10 maja 2008

No. w domu. zasnąłem około 5 rano, obudziłem sie o 11:30, oznacza to, że nadal nie według czasu Amerykańskiego.

Robiłem dzisiaj trochę pszczelich czynności z Billem Stitelerem (włożyliśmy oddzielacz królowej, żeby rozdzielić ul Olgi w przyszłym tygodniu) potem posadziliśmy paczkę przeoczonych hiacyntów, które znaleźliśmy w garażu i obejrzeliśmy Dr Who z Maddy (doszliśmy już do Planety OOD). Oprócz tego wyprowadziłem psa.

Właśnie poinformowano mnie, że z powodu szczegółów transferu kredytowych godzin nie mogę ukończyć college'u z moimi kolegami z klasy i muszę zdobyć JEDEN PUNKT w szkole wakacyjnej i odbyć jeszcze jeden rok, jeśli w ogóle.

Neil, czy możesz powiedzieć cokolwiek, co podniesie mnie na duchu? Anegdotę, kawałek piosenki, jakąś wiadomość ("Jill Thompson i Ja mamy zamiar zrobić tę miniserię o Delirium, o której mówiliśmy od jakiegoś czasu"), cokolwiek?

Z poważaniem,

Nathan Henderson

Przykro mi to słysześ, Nathan.

Największą nowością, nie dotyczącą przechodzenie po zwalonym nad rzeką drzewie z psem idącym za mną, jest to, że NPR wybrało CHŁOPAKÓW ANANSIEGO do klubu książki Bryant Park Project. Szczegóły na http://www.npr.org/templates/story/story.php?storyId=90309379
i tu: http://www.npr.org/blogs/bryantpark/2008/05/book_clubs_new_pick_neil_gaima.html

A inne wieści... myślałem, że to wciąż objęte tajemnicą, ale zostało ogłoszone na tym blogu i przyjąłem że już nie jest zastrzeżone. Zatem definitywnie są to wieści. Hurra dla PEN. Teraz muszę wymyślić jakąś opowieść...

Piosenki? Zobaczmy -- napisałem piosenkę na show jednej kobiety Peri Lyons której demo możecie usłyszeć na jej stronie myspace. To piosenka-o-3-nad-ranem-w-barze dla generacji, którą znajdziemy raczej przed komputerem niż w barze o 3 rano.

Na stronie Ukrytej Zmiennej Chrisa Ewensa są ldługawe klipy do wielu piosenek Ukrytej Zmiennej, z których dwie są moje -- jestem bardzo dumny z "Unresolving". Oprócz tego mam nadzieję, że Chris znajdzie na nie jakąś markę.

I jak teraz?

...

Wygląda na to, że bilety na przemówienie MIT 23-ego szybko się rozchodzą -- http://community.livejournal.com/millionyear/34688.html -- wierzę jednak, że MIT trzymają bilety do sprzedaży w ostatniej chwili.

Na Lurid.com Craig Russel mówi więcej o adaptacji Sandmana: Łowcy Snów którą ma zamiar zrobić, możecie też zobaczyć więcej grafiki razem z adaptacją Koraliny nad którą pracował przez ostatnie kilka lat. (Będziecie, lub nie będziecie mogli obejrzeć zapisacanych fragmentów).


5 komentarzy:

Henio pisze...
Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.
Henio pisze...
Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.
Anonimowy pisze...

Dziewczyny widzę, że trochę nie nadążacie nad Neilem.

Anonimowy pisze...

Czy ten długi brak aktualizacji bloga, to już jego koniec, czy może tylko dłuuuga przerwa?
Jeśli przerwa, to kiedy nastąpi jej koniec; jeśli nie to szkoda mi tego bloga.

Anonimowy pisze...

Niestety, w ostatnim czasie cała nasza trójka wpadła w sidła życia codziennego i blog zszedł na drugi (albo i dalszy) plan. Skutki widać aż za dobrze. Ja już się uporałam z czym miałam i wracam do pracy translatorskiej, mam nadzieję, że Kasia i Noita też dadzą o sobie znać.

Przy okazji apeluję do wszystkich, którzy znają język angielski na poziomie przyzwoitym, potrafią sklecić parę poprawnych zdań w naszym rodzimym języku, a do tego mogą poświęcić 2-3 godziny w tygodniu na pracę z edytorem tekstu i słownikiem. Nasz blog Was potrzebuje! Zainteresowanych proszę o kontakt: varali@wp.pl