środa, 28 grudnia 2016

Chcecie usłyszeć jak czytam mity nordyckie przed publicznością? (Londyn i Nowy Jork)

Neil napisał we wtorek 6 grudnia 2016 r. o 14:56

Odbędą się dwa moje występy z okazji wydania „Mitologii nordyckiej”. Będę czytał jej fragmenty, odpowiadał na pytania i podpiszę mnóstwo książek.
Najpierw rozpocznie się sprzedaż biletów na lutowy występ w nowojorskim ratuszu. Link to http://thetownhall.org/event/neilgaiman
Bilety nie są tanie, ale w cenie każdego biletu jest egzemplarz książki. Gospodynią wieczoru i przeprowadzającą będzie Ophira Eisenberg (którą ostatnio spotkałem kilka lat temu w programie radiowym „Ask Me Another”, kiedy zmusiła mnie do odpowiadania na pytania o Gilberta i Sullivana i nawet do zaśpiewania ich kawałka).


(Zdjęcie przedstawiające mnie i drzewo autorstwa Beowulfa Sheehana.)

Drugie spotkanie odbędzie się w Royal Festival Hall w londyńskim centrum South Bank 15 lutego. Będzie tam równie dużo atrakcji. Sprzedaż biletów rozpoczyna się jutro.
(A o 14:30 tego samego popołudnia Chris Riddell występuje w tym samym miejscu. Chodźcie na obie rzeczy!

...

I jak już was tu mam, wiedzcie, że adaptacja „Gwiezdnego pyłu” przegotowana przez BBC RADIO 4 jest znakomita! Przez ostatnie kilka tygodni słucham jej raz po raz i uśmiecham się z zadowoleniem na myśl o grze aktorów i sprytnym zaadaptowaniu na potrzeby radia. Emisja nastąpi w dwóch częściach, 17 i 18 grudnia. Słuchowisko będzie do wysłuchania na stronie przez kolejny miesiąc. Odcinki pojawią się tutaj:


Oraz ogromne gratulacje dla zwycięzców i finalistów konkursu na ilustracje do „Gwiezdnego pyłu”.
Pełną galerię prac można obejrzeć na stronie:
http://www.bbc.co.uk/programmes/p04fqwzs/p04k98kc

Brak komentarzy: