Zdjęcia ze spotkania z "Chłopakami Anansiego" w Białołęckim Klubie Książki

poniedziałek, 21 stycznia 2013

Kilka zdjęć z aparatu Łomo

Neil napisał w sobotę 29 grudnia 2012 o 12:53
Najlepsze w aparatach Łomo, według mnie, wcale nie są cudowne, wyglądające na przypadkowo zrobione zdjęcia. To odnajdywanie po kilku miesiącach odłożonych gdzieś rolek filmu, na których nie wiadomo, co się znajduje, a po ich wywołaniu - oglądanie zapomnianych fragmentów przeszłości. Pierwsze zdjęcia zostały zrobione prawie rok temu, kiedy na środkowym zachodzie było tak śnieżnie, jak teraz.
 Wydaje mi się, że to jest z lata. Podwójna lub potrójna ekspozycja, taka, jak lubię (zrobione aparatem, bez photoshopa). Psy.
 
I autoportrecik z września, za kulisami domu mody w Nowym Jorku...

Jestem teraz w domu na środkowym zachodzie, spędzając cenny czas z córkami i moimi psami.

Tylne łapy Cabala stają się coraz mniej pewne, co ciąży bardziej na moim sercu niż jego. Lola próbuje rozgryźć, jak udaje mi się ją odnaleźć za każdym razem, gdy ucieka i chowa się, biały pies na tle śniegu w świetle księżyca, a ja nie wytłumaczyłem jej jeszcze roli błyszczącej na jej szyi czerwonej obroży.

Uczę się także całych słów do piosenki przewodniej z Fireball XL5, którą będę śpiewał bardzo niepewnie na Przyjęciu Noworocznym Amandy, jako podziękowanie dla ś.p. Gerry’ego Andersona, człowieka, który miał dużo do czynienia z kształowaniem się mojego dzieciństwa (Dla przypomnienia: do moich ulubionych należą Thunderbird 4 i Gordon Tracy, Captain Black, Melody Angel, Joe 90, kiedy miał w swojej głowie załadowanego wrogiego agenta, i panie w fioletowych perukach na księżycu.)

Skoro mowa o fiolecie: noworoczny występ Amandy będzie mniej lub bardziej zwyczajny,  z wykonaniem całego Purple Rain Prince’a. Mam nadzieję,  że jeśli to okaże się sukcesem, w przyszłym roku może zdecydować się na The Rise and Fall of Ziggy Stardust and the Spiders From Mars.

Brak komentarzy:

 
Copyright 2009
Original theme by WP Themes Creator, modified by VARALI, main graphics by KUNDAGI