Zdjęcia ze spotkania z "Chłopakami Anansiego" w Białołęckim Klubie Książki

czwartek, 14 lutego 2013

Egzemplarze OCEAN AT THE END OF THE LANE z autografem już w sprzedaży (tylko USA)

Neil napisał w sobotę, 2 lutego 2013 r. o 13:16 

 Szybka notka (niestety na razie tylko dla czytelników z USA), żeby powiedzieć...

 Kiedy jestem w Cambridge w Massachusetts, zwykle chodzę do księgarni Porter Square Books. To zdecydowanie ulubiona księgarnia Amandy w pobliżu domu, ponieważ po zajęciach z jogi wchodzi tam, by zamówić ich roladki* i jest szczęśliwa. Czasami kupuje też książki. Czasami uda mi się wejść i wyjść niepostrzeżenie, a czasami mnie zauważają i wtedy podpisuję wszystkie moje książki, które tego dnia stoją na półkach.

 A więc gdy ludzie z Harper Collins zapytali mnie, co myślę o podpisaniu części egzemplarzy OCEAN AT THE END OF THE LANE [OCEANU NA KOŃCU ULICY] dla lokalnej księgarni, zgodziłem się. Lubię pomagać dobrym lokalnym księgarniom i upewniać się, że Amanda zawsze dostanie roladki, gdy wyjdzie z jogi.

Książki podpiszę pod koniec marca/na początku kwietnia. Właściwie będę podpisywał sterty kartek, które potem zostaną wszyte w wydrukowane książki, ponieważ w momencie, gdy będę musiał je podpisać, książki nie będą jeszcze gotowe.

Obecnie można je kupić tutaj:http://www.portersquarebooks.com/pre-order-signed-copy-ocean-end-lane

(Na pewno więcej sklepów będzie miało egzemplarze z autografem w swojej ofercie. Napiszę o nich, kiedy będzie można je od nich kupić. Część z księgarni na pewno będzie miała opcję wysyłki za granicę, której Porter Square Books nie ma. Również sklepy, w których będę podpisywał w trakcie trasy, będą miały dodatkowe egzemplarze z autografem. Nie wątpię również, że Hachette-Headline także coś knują, żeby mieć podpisane książki.)

Powyższe zdjęcie książki pochodzi z tego wpisu na stronie Harper Collins, w którym podają również linki do tapety na pulpit do ściągnięcia. Wygląda tak:Tapeta na pulpit The Ocean at the End of the Lane w sześciu wersjach:

 Oraz... 

*  roladki, czyli Goi cuon. O takie.

Brak komentarzy:

 
Copyright 2009
Original theme by WP Themes Creator, modified by VARALI, main graphics by KUNDAGI