Zdjęcia ze spotkania z "Chłopakami Anansiego" w Białołęckim Klubie Książki

czwartek, 20 grudnia 2007

przydatna notka (naprawdę)

Neil napisał we wtorek 18 grudnia o 20:48

To właśnie przyszło na moją skrzynkę i jest trochę na ostatnią chwilę, więc pomyślałem, że zamieszczę tutaj dla osób z okolic LA które zastanawiały się co robić wieczorem w środę 19...

Środowa Impreza Świąteczna dla członków CBLDF
W najbliższą środę 19 grudnia w czcigodnym Golden Apple Comics na Melrose w Los Angeles odbędzie się Świąteczne Przyjęcie dla członków CBLDF!
Przybędą całe sanie słynnych twórców, aby uczcić Wolność Słowa i szerzyć komiksową radość, między innymi Percy "MF Grimm" Carey, Rob (Scud) Schrab, Bill (Simpsons) Morrison, Gerry ("Infinite Horizon") Duggan, Marc (Manhunter) Andreyko, Christos (What If: Civil War) Gage, Larry (Beanworld) Marder, Rantz (Displaced Persons) Hoseley, i inni! Wpadnijcie po autografy, szkice i niespodzianki! Pięćdziesięciu pierwszych członków CBLDF (obecnych lub nowych) którzy zgłoszą swój udział otrzyma torbę pełną fantastycznych prezentów, w tym przedpremierową wersję ""Jungle Girl" Franka Cho, "Superpowers"Alexa Rossa, "Infinite Horizon" Gerry'ego Duggana i "Displaced Persons" Rantza Hoseleya oraz " Sinbad: Rogue of Mars #1" z alternatywną okładką, promocyjną płytę DJa Spooky Sampler, powieść graficzną Willa Eisnera i dodatkowo podpisane grafiki CBLDF! Aby ten wieczór był jeszcze bardziej wyjątkowy, Golden Apple zapewni świąteczne koktaile i przekąski, a CBLDF aukcję dobroczynną i 10% zniżki na przedmioty zakupione przez członków i odpowiadającą 10% sotację na rzecz Funduszu! Golden Apple przygotowało także ekskluzywną grafikę z "MF Grimm dostępną jedynie w 25 egzemplarzach i tylko dla członków CBLDF którzy pojawią się na przyjęciu! Impreza rozpocznie się o 18:00 i potrwa do 21:00 w Apple Golden Comics, Melrose Ave 7018 w LaBrea. Więcej informacji na http://www.goldenapplecomics.com/


Dla tych, którzy nie będą mogli się tam pojawić jest aukcja internetowa na http://search.ebay.com/_W0QQfgtpZ1QQfrppZ25QQsassZcbldf -- i można tam licytować min podpisaną grafikę z "Gwiezdnego pyłu" z San Diego 1996.

A dla tych, którzy chcą  poszukać czegoś na rzecz CBLDF dalej, niż na eBay są zapachy Black Phoenix Alchemy Lab na stronie http://www.blackphoenixalchemylab.com/neverwhere.html są zapachy Amerykańskich Bogów i Chłopaków Anansiego, a na http://www.blackphoenixalchemylab.com/stardust.html są z "Gwiezdnego pyłu".

(Prędzej czy później Beth wypuści perfumy "Szkło, śnieg i jabłka" które są chyba moim ulubionym spośród tych wszystkich zapachów. Ludzie pachną jak seksowne wampryczne jabłka, kiedy go użyją. Poważnie.)

Powinienem jeszcze napisać, że w sklepie CBLDF na http://www.cbldf.com/ jest pełno ukrytych, fantastycznych i bardzo rzadkich skarbów w (moim zdaniem) nieprzyzwoicie niskiej cenie: 20$ za plakat "Sin City" podpisany przez Franka Millera? (oraz książki i komiksy z autografami wszystkich od Franka Millera i Jima Lee do Matta Fractiona o Jeffa Smitha, częśto w cenie z okładki) Ale kiedy znikną to na dobre - kiedyś było tam całe mnóstwo rzeczy na Stronie Sklepu CBLDF Neila Gaimana i zobaczyłem, że zostało tylko 7. (Co prawda jedna z nich to program spotkania "Fiddler's Green" o którym myślałem, że jest już dawno całkowicie wyprzedany.)

Tak. Teraz spać.

(A raczej spać jak tylko zalinkuję do http://www.publishersweekly.com/article/CA6513517.html -- do artykułu "Publishers Weekly" na temat Strajku Pisarzy oraz komiksów...)

Brak komentarzy:

 
Copyright 2009
Original theme by WP Themes Creator, modified by VARALI, main graphics by KUNDAGI