czwartek, 3 lipca 2014

Wczesne ostrzeżenie dla USA… (i ujawnienie ekskluzywnej okładki)

Neil napisał w poniedziałek, 17 lutego 2014 o 12:06

 

Być może zauważyliście, że tego lata z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego FourPlay i obrazów Eddiego Campbella będę czytał opowiadanie Truth is a Cave in Black Mountains. Ogłaszałem już daty występów w londyńskim Barbicanie, 4 i 5 lipca:

http://www.barbican.org.uk/music/event-detail.asp?ID=16044 (Brytyjczycy: bilety jeszcze są, ale szybko się rozchodzą).

 

Kilka fragmentów ze spektaklu przygotowanego na zamówienie Opery w Sydney, gdzie został po raz pierwszy wystawiony, można zobaczyć tutaj: http://play.sydneyoperahouse.com/index.php/media/1152-neil-gaiman-the-truth-is-a-cave-in-the-black-mountains.html.

Jutro zostaną ogłoszone daty występów w San Francisco i Nowym Jorku, rozpocznie się też sprzedaż biletów. W USA będziemy pod koniec czerwca. Organizatorzy prosili, żebyśmy zawczasu nic nie wyjawiali, ale informacje zamieszczę tu jutro rano, ustawię też przypomnienie dla użytkowników Twittera/Tumblra/Facebooka i nawet Google+, o 11 dla Nowego Jorku i 10 rano dla San Francisco.

 

Pisze więc tylko, żeby ostrzec chętnych na dobre miejsca, że jutro rano mogą chcieć znaleźć się w pobliżu telefonów i komputerów.

 

W czerwcu Harper Collins wyda Truth is a Cave in Black Mountains jako samodzielną książkę. Eddie namalował znacznie, znacznie więcej ilustracji, robiąc z opowiadania praktycznie powieść graficzną.

Oto jak będzie wyglądać okładka:

 

TruthIsACave[3]

Brak komentarzy: