Zdjęcia ze spotkania z "Chłopakami Anansiego" w Białołęckim Klubie Książki

czwartek, 5 lipca 2007

Maddy jest taka wspaniała, godna podziwu, porażająca, cudowna i niesamowita. Skromna też.

Hej, tu Maddy. Pewnie już się domyśliliście. Dzisiaj kręciliśmy kilka pierwszych scen filmu, co było strasznie podniecające! Całkiem inaczej widzę teraz resztę filmu, co właściwie jest na plus. Różnorodność dodaje życiu smaku! (Tak mówiła moja nauczycielka polskiego z szóstej klasy.) Była tam dwuminutowa scena bez cięć. Jeszcze czegoś takiego tu nie widziałam... ale było to był bardzo fajny kawałek.

Jeśli widzieliście pierwszego Hellboya to wiecie, że lubi koty. Jest taka scena w pokoju Hellboya do której potrzebowali 75 kotów, żeby się udało. Kręcenie tej części zakończyło się w zeszłym tygodniu, ale wciąż są tu dwa lub trzy koty, które uciekły i kręcą się wokół planu. Ich opiekun stara się je wyłapać.

Dziś Javier, (jak napisałam w ostatniej notce, robi dodatki specjalne na DVD na drugiej płycie), zrobił ze mną wywiad na DVD! Było super, ale wyglądam strasznie dziwnie na ekranie. Będziecie musieli kupić DVD żeby zobaczyć jak wyszłam! Myślę, że wyjdzie jakoś w Grudniu 2008, albo coś w tym rodzaju. Jeej, na pewno dostanę dobre recenzje za ten film! Nie ma co do tego wątpliwości... Dużo ludzi ma mi za co dziękować. :)

Chciałabym tylko nadmienić, że Maddy jest taka wspaniała, godna podziwu, porażająca, cudowna i niesamowita. Skromna też.

Z jakiegoś dziwnego powodu tata chce, żebym wam powiedziała, że jego pszczoły się roją. Nie bardzo rozumiem, jak działa jego umysł. W każdym razie powinniście sprawdzić to.

Mowa, chłopaki!

-- wspaniała, godna podziwu, porażająca, cudowna i niesamowita Maddy.

1 komentarz:

Aleksander pisze...

Ojej! :) Blog Gaimana po Polsku, kawał dobrej roboty. Gratuluje i trzymam kciuki za dalsze tłumaczenia.

 
Copyright 2009
Original theme by WP Themes Creator, modified by VARALI, main graphics by KUNDAGI