Zdjęcia ze spotkania z "Chłopakami Anansiego" w Białołęckim Klubie Książki

środa, 25 lipca 2007

Więcej informacji wkrótce. Tyle na początek

Neil napisał w poniedziałek 23 lipca 2007 o 11:26

Oto trochę informacji na temat Comic-con.

Nawiasem mówiąc, jeśli planujecie nosić coć ze sobą na wypadek przypadkowego spotkania ze mną w kolejce po śniadanie, czy w windzie - niech to będzie coś lekkiego. Będę się czuł winny, jeśli ktoś będzie przez cały konwent dźwigał "Absolute Sandman" tylko na wszelki wypadek.

Witaj Neil! Jestem Twoim wielkim fanem, a w tym roku po raz pierwszy będę na Comic-con i najbardziej liczę na spotkanie z Tobą. Bardziej doświadczone jednostki zdradziły mi, że najpewniejszym sposobem otrzymania autografu po piątkowej sesji będzie darować sobie samą sesję i od razu stanąć w kolejce. Mam szczerą nadzieję, że to nie jest prawda, bo bardzo chciałbym uczestniczyc w obu. Jakieś rady?

Wygląda na to, że w piątek w południe będzie można dostać bilety na podpisywanie, więc nikogo nic nie ominie.

Ale dorzuciłem kilka spotkań z podpisywaniem w trakcie Comic-con, żeby uszczęśliwić jeszcze kilka osób. Będe podpisywał w czwartek (prawdopodobnie), piątek i sobotę.

Oto aktualna wersja programu Comic-con...

środa 21:00 --
Roger Avary i ja prezentujemy światu pierwszą porcję "Beowulfa" w Horton plaza. Jeśli to przegapicie, albo nie uda wam się tam dostać, nasz pokaz oraz pytania i odpowiedzi zostaną nagrane i pokazane wraz z materiałem filmowym w czwartek o 17:00 i 18:00. Co do poprzedniego posta oraz linka do strony Comic-con, bilety na to wszystko w stoisku Paramount... które w środe będzie nieczynne. Hmm. Zbadam to.

Czwartek --
wciąż załatwiamy podpisywanie na ten dzień. Kiedy będe wiedział dam tutaj znać, ale najprawdopodobniej odbędzie się koło południa i potrwa 30-40 minut...

Będę na pokazie Paramount Pictures w Hali H - opowiadać o "Gwiezdnym pyle" (i pokazywać scenę lub dwie), a następnie - wraz z Rogerem - o "Beowulfie"

Potem mam mnóstwo, mnóstwo wywiadów i innych rzeczy i pojawiam sie raz jeszcze na pokazie "Gwiezdnego pyłu" tego wieczora, o 21 w Horton Plaza. Robie wstęp do filmu, a później, około 23:00 odpowiadam na pytania. (Bilety, znów, w stoisku Paramount, albo dostępne w CBLDF, jeśli jeszcze jakies im zostały... pakiety z "Gwiezdnym pyłem" już wyprzedane, ale możliwe, że spośród tych, co kupili kogoś nie będzie na Comic-con i zwróci bilety, więc sprawdzenie na stoisku CBLDF może okazać się owocne.)


Piątek
-- jak na razie
W południe losowanie biletów na podpisywanie (patrz wyżej)

14-15:15 SPOJRZENIE NA NEILA GAIMANA. SALA 6 CDEF

15:15-16:15 NEIL PODPISUJE: OFICJALNA STREFA AUTOGRAFóW COMICON SALA 6

a następnie, żeby pomóc z tym podpisywaniem...

18-19:00 PODPISYWANIE W STOISKU CBLDF #1831

Tego wieczora będę jeszcze prezenterem podczas wręczania Eisner Awards.


Sobota --
Nie jestem jeszcze pewien co mogę ogłosić. Niech wystarczy jak powiem, że jeśli pojawicie się na południowej duskusji Focus/Rogue możecie zobaczyć lub dowiedzieć się czegoś przydatnego.

14:30-15:30 razem z Brianem Froudem w jego stoisku numer 4818 będę podpisywał plakat, który przygotowaliśmy dla CBLDF do mojego wiersza "Instrukcja"

19:00 -- odbedzie się i potrwa do ok 20:30 tajemnicze wydarzenie, o którym mogliście dowiedzieć się około południa

(wolałbym po prostu podac wam szczegóły, ale ale dotąd byłem wyraźnie proszony, aby tego nie robić. Co moim zdaniem jest niemądre i obiecuję, że zdradzę coś jak tylko będę mógł.)

Potem aukcja na rzecz CBLDF na której koniec postaram sią zdążyć...

Niedziela --
mogę wziąć udział w prawdziwym panelu!

10:30-11:45 W hołdzie Jackowi Kirby — Spójrzmy prawdzie w oczy: jesli chodzi o komiksy, jest to świat Kirby'ego a my po prostu w nim żyjemy. Rok 2007 obfitował w jego projekty, w tym pierwszy tom luksusowego chronologicznego wydania wszystkich historii Czwartego Świata (Fourth World) wydawnictwa DC, spory dokument o jacku na DVD "Fantastyczna Czwórka" i nadchodząca książka Marka Evaniera "Kirby, król komiksu". Dołącz do Evaniera, który z Neilem Gaimanem, Erikiem larsenem, Darwynem Cooke, Mikem Royerem i członkami rodziny Kirby bedzie dyskutował o trwałym wpływie niekwestiowanego króla komiksu. Sala 1AB

i chociaż chciałbym popisywac jeszcze w niedzielę, to nie mogę, bo zaraz po tej dyskusji muszę lecieć do LA na "Gwiezdny pył"...

...Przez lata ludzie pisali pytając o DVD z krótkometrażowymi filmami Dave'a McKeana. I stało się... nadchodzi!

najwięcej informacji udało mi sie znaleźć na stronie: http://community.livejournal.com/davemckean/23697.html

Brak komentarzy:

 
Copyright 2009
Original theme by WP Themes Creator, modified by VARALI, main graphics by KUNDAGI