Zdjęcia ze spotkania z "Chłopakami Anansiego" w Białołęckim Klubie Książki

czwartek, 26 marca 2009

Hurra dla NAPRAWDĘ żenujących zdjęć

Kiedy byłem w UK z powodu śmierci mojego ojca, zobaczyłem parę zdjęć, których nie oglądałem od wielu, wielu lat. Garstkę z nich zabrałem ze sobą. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się jak wyglądałem, kiedy miałem piętnaście lat, to wyglądałem właśnie tak:


Niemal od razu potem włosy stały się kolczaste, ubrania przestały mieć do czynienia z wielkimi szalikami i stałem się szesnastoletnim punkiem. Ale oto piętnastoletni Neil specjalnie dla Was.

...

Jeśli jesteście w UK i nie wiecie o tym http://www.independent.co.uk/news/uk/politics/graphic-artists-condemn-plans-to-ban-erotic-comics-1652270.html i http://uk.news.yahoo.com/blog/talking_politics/article/10080/3/#top-comments-nav , naprawdę powinniście. Żałuję, że nie potrafię uwierzyć w twierdzenie brytyjskiego rządu, który uważa, że oczywiście wie co mówi prawo, ale w tym przypadku nie zostanie potraktowane serio, ponieważ oczywiście gdyby po prostu stosowali się do prawa tak jak jest ono napisane, mogliby, no nie wiem, skorzystać z ustaw antyterrorystycznych do zamrożenia banków Islandii czy czegoś w tym stylu....

Więcej informacji i linków do petycji na http://www.comicbookalliance.org.uk/

Brak komentarzy:

 
Copyright 2009
Original theme by WP Themes Creator, modified by VARALI, main graphics by KUNDAGI