Zdjęcia ze spotkania z "Chłopakami Anansiego" w Białołęckim Klubie Książki

środa, 23 maja 2007

Dwaj pisarze potrzebujący golenia

Zobaczmy- najpierw coś związanego z “Gwiezdnym pyłem”:
Na moviesonline.com zamieszczono kolejne zdjęcia z “Gwiezdnego pyłu”- poniżej scena z początku filmu, kiedy Dunstan Thorn spotyka na rynku młodą damę przy straganie sprzedającym szklane kwiaty...

Kliknij tutaj, by zobaczyć więcej zdjęć...


Ci z was, którzy są w Londynie lub Zjednoczonym Królestwie, mogą mieć ochotę wejść i spojrzeć na http://www.forbiddenplanet.com/comp/stardust/, by zgłębić konkurs Forbidden Planet, w którym można wygrać bilety na przedpremierowy pokaz. Ostrzegam, że pytanie jest niemożliwie trudne.


(Słyszałem, że pokaz “Gwiezdnego pyłu” na Hay on Wye prawdopodobnie nie będzie pełną projekcją ze względu na pewne ograniczenia techniczne, natomiast w zamian zaprezentuję moje ulubione ujęcia i odpowiem na parę pytań.)

...


Wczoraj wieczorem byłem na kolacji z Michael'em Chabonem, a później siedziałem na widowni i oglądałem wywiad pod patronatem Talking Volumes w Fitzgerald Theatre. Poniżej załączam zdjęcie przedstawiające nas za kulisami, próbujących nakłonić nasze niegodziwe telefony komórkowe do zrobienia nam przyzwoitego zdjęcia po parokrotnych nieostrych próbach. Michael jeszcze wciąż się uśmiecha. Ja wpatruję się w mój telefon w stylu “działaj, do diabła”.


Trzymam jego książkę tylko jako rekwizyt- ale naprawdę nie mogę się doczekać kiedy ją przeczytam... (tu znajduje się recencja Johna Clute'a).


Brak komentarzy:

 
Copyright 2009
Original theme by WP Themes Creator, modified by VARALI, main graphics by KUNDAGI