Zdjęcia ze spotkania z "Chłopakami Anansiego" w Białołęckim Klubie Książki

środa, 16 maja 2007

Tam i z powrotem

Wciąż dochodzę do siebie po przemęczeniu podróżą samolotem, które napadło na mnie z obu stron jednocześnie. Tak właśnie się dzieje, jeśli leci się do Zjednoczonego Królestwa na trzy dni.

Wiele osób napisało, by powiedzieć mi o projekcie “UK 160 top Books for Boys” (160 Najlepszych Książek dla Chłopców)- http://entertainment.timesonline.co.uk/tol/arts_and_entertainment/books/article1796075.ece. To rodzaj projektu sponsorowanego przez rząd w ramach Guys Read. Mam przyjemność znaleźć się na liście (trzykrotnie), jednak jestem trochę zaskoczony jej składem- podejrzewam, że to ponieważ “The Times” opuścił kategorie, grupy wiekowe itd (np. pierwszych 14 pozycji to z pewnością dzieła encyklopedyczne). Myślę, że “Nigdziebądź lub “Dobry omen” byłyby lepszymi propozycjami niż książka “Lustrzana maska”, ale możliwe, że były tam kategorie o których nie wiem.

Kiedy po raz pierwszy przesłuchałem płytę “Music For Ice Cream Trucks” (“Muzyka dla wózków z lodami”) Michaela Hearsta, zupełnie mi się nie spobodała, ale odkryłem, że jest idealna na odświeżenie, kiedy iTunes nastawiony jest na funkcję “Random”– kiedy pojawiają się piosenki o wózkach z lodami zawsze uśmiecham się i relaksuję. Nie jestem pewiem czy lubię je jako posiłek sam w sobie, ale we właściwym czasie są niesamowite. Zupełnie jak lody.
http://cdbaby.com/cd/michaelhearst

Opuściłem ostatnią kontrolę pszczół w ten weekend z powodu wizyty na ślubie Alana i Melindy, ale Ptasia Laska pisze o tym na http://www.birdchick.com/2007/05/belated-bee-report-unregulated-comb.html (możecie również przeczytać sprawozdania na temat ptaków, które tam zaobserwowała, na http://www.birdchick.com/2007/05/everything-but-oriole.html oraz jej recenzję egzemplarza “Clan Apis”, które przeczytała, ponieważ ją do tego zmusiłem).

Brak komentarzy:

 
Copyright 2009
Original theme by WP Themes Creator, modified by VARALI, main graphics by KUNDAGI