Zdjęcia ze spotkania z "Chłopakami Anansiego" w Białołęckim Klubie Książki

sobota, 16 sierpnia 2008

Amanda Palmer Potrzebuje Domu W Londynie

Olga Nunes napisała sierpnia 2008 o 9:47

Neil dał znać z Chin, żeby przekazać tę prośbę w imieniu niezwykle utalentowanej panny Amandy Palmer:

AMANDA I DANGER ENSEMBLE SZUKAJĄ W LONDYNIE MIEJSCA DO SPANIA/PRÓB
Od 15 do 26 WRZEŚNIA

Przyjeżdzamy (my, czyli ja i piątka szalonych Australijczyków znanych jako the danger ensemble, którzy przez cały rok będą ze mną występować) do Londynu aby przygotować się do europejskiej trasy koncertowej i poszukujemy jakiegoś miejsca w okolicach centrum miasta!

najlepiej jeśli mieszkasz w fantastycznym domu z kilkoma zbędnymi pokojami nad studiem (lub sporym garażem) i chętnie udostępnisz go nam od 15 do 26 września.

powinno być tam dość wygodnie. możemy spać we wspólnych łóżkach, ale żeby to były łóżka. konieczny jest też bezprzewodowy internet. dużym plusem byłoby ogrzewanie i bezpośrednia bliskość wanny. to nie musi być pałac, możemy improwizować. jeżeli znasz kogoś, kto wyjechał na wakacje lub może udostępnić na kilka tygodni zdatną do zamieszkania przestrzeń DAJ NAM ZNAĆ!

jeśli masz pomysł TYLKO na miejsce prób albo TYLKO mieszkanie, też daj znać. jeśli nie uda nam się znaleźć obydwu rzeczy w jednym miejscu być może będziemy musieli jeździć.

a jeżeli dodatkowo masz namiary na jakieś niedrogie studio prób to napisz, nada się dowolne miejsce zdolne pomieścić 7 osób plus kilku poruszających się po scenie muzyków ze smyczkami. byle tylko było większe niż sypialnia, a mniejsze niż dworzec.

co w zamian?

hm. będziemy robić ci obiadki. Stawiać drinki, kochać, możemy załatwić ci bilety na występy ICA [Instytut Sztuki Współczesnej - przyp.noita] lub inne koncerty w europie, darmowe gadżety, a jeżeli interesują cię takie rzeczy, to cały zespół może obdarzyć cię bardzo, bardzo szczególnymi względami.

Steven z The Danger Ensemble ślini się w niecierpliwym oczekiwaniu na twój email, więc śmiało: tour@dangerensemble.com


(od Amandy Palmer)

Bardzo pilnie potrzebują miejsca do pomieszkania, więc jeśli znane jest Wam jakieś - odezwijcie się do nich jak najszybciej. (Im szybciej napiszecie tym szybciej czeka Was należny gigantyczny grupowy przytulaniec). Podajcie dalej.

Z pozdrowieniami,
Artystka Znana Wcześniej Jako Całkiem Oficjalny Web Elf

Brak komentarzy:

 
Copyright 2009
Original theme by WP Themes Creator, modified by VARALI, main graphics by KUNDAGI