Zdjęcia ze spotkania z "Chłopakami Anansiego" w Białołęckim Klubie Książki

sobota, 14 kwietnia 2007

I z całą pewnością nie na czyimś strychu


To jest wiadomość od waszego lokalnego Web Elfa. Pan Gaiman donosi, że siedzi już po kolana w rozdziale trzecim i wszystko jest porządku

Zapytałem Kuli Przepowiedni czy kiedykolwiek powróci z tego tajemniczego miejsca, w którym się teraz znajduje i uzyskałem taką oto odpowiedź: Jutro planuję sadzić różne rośliny i dużo spacerować po ogrodzie.

Co uważam za dobry znak.

(Ponieważ nie ma więcej filmików o The Graveyard Book, tutaj możecie zobaczyć film na YouTube w którym Neil czyta Locks z "Rzeczy ulotnych"

Tekst nominowanego do Hugo "Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach" jest razem z nagraniem dostępny w dziale Cool Stuff & Things.

To przesłała Terri Winding, która sprzedaje swój dom:

Pragniesz mieć bajkową chatkę z XVI wieku w anglii, w komplecie z goblinami w kuchni, ścianami malowanymi przez Briana Frouda, Alana Lee, Charlesa Vessa i innych artystów? Właśnie masz niezwykle rzadką okazję, żeby ją zdobyć. Chatka znajduje się w małej, sielankowej wiosce na skraju Dartmoor... doskonałe miejsce dla pisarza, malarza albo marzyciela szukającego inspiracji na łonie natury. Więcej informacji można znaleźć na stronie Phillipa Fowlera.

Lucy Anne, która prowadzi The (del.icio.us) Dreaming przypomina, że bilety na sceniczną adaptację Mr. Punch są już w sprzedaży.

No i w końcu tutaj jest jedna z ulubionych piosenek Holly z czasów kiedy była małą dziewczynką. (Głównie dlatego, że jest cudowna).

A tutaj Holly jako mała dziewczynka prawdopodobnie w okresie, kiedy była to jedna z jej ulubionych piosenek. (Głównie dlatego, że wstawiając to zdjęcie dajemy Cute Overload okazję do ubiegania się o swoje pieniądze)Pozdrowienia,
The Official Web Elf

Brak komentarzy:

 
Copyright 2009
Original theme by WP Themes Creator, modified by VARALI, main graphics by KUNDAGI