Zdjęcia ze spotkania z "Chłopakami Anansiego" w Białołęckim Klubie Książki

piątek, 10 sierpnia 2007

Nigdzieciuch?

Neil napisał w środę 8 sierpnia 2007(małe zamieszanie z chronologią, wybaczcie :D)


Mam dziesiątki zakładek z recenzjami Gwiezdnego Pyłu, większość zadziwiająco pozytywnych, ale myślę, że teraz Rotten Tomatoes będzie miejscem, gdzie będą pojawiać się recenzje. Jeśli jakaś szczególnie interesująca się pojawi może ją tutaj wstawię, ale nic poniżej tego.

(Jedna dziwna rzecz, albo cokolwiek: widownia i większość ludzi, którzy piszą tylko o tym, jak to zobaczyli zapowiedź bardzo lubią, i wspominają jak bardzo, De Niro. Podoba im się też Michelle Pfeiffer, ale kochają De Niro. Zawodowi recenzenci, z drugiej strony, uwielbiają Michelle Pfeiffer, podczas gdy większość nie jest pewna co do De Niro.)

Zatem... w zeszłym roku toczyła się dyskusja o produktach w Neil Gaiman shop, rozpoczęta od tego, że ludzie już robili swoje własne koszulki, kubki, podkładki pod myszkę i takie tam na Cafe Press. Wielu z was wysłało swoje uwagi.

A teraz, tak trochę, otworzyliśmy ten kram. Właśnie rozmawiamy o następnej partii towaru, ale teraz są dwie koszulki: limitowana seria szarych koszulek Chłopaki Anansiego zaprojektowana w całości przez Dagmarę Matuszak i nie limitowana seria czarnych Koszulek "Trzęsiportek Gaiman" (Scary Trousers) zaprojektowana przez Kendrę Stout. (Wyglądam na niej bardzo marrkotnie)

Z jakiegoś powodu blogger nie publikuje zdjęć, więc musicie zobaczyć je na http://www.neverwear.net/ i znaleźć je samemu.

Brak komentarzy:

 
Copyright 2009
Original theme by WP Themes Creator, modified by VARALI, main graphics by KUNDAGI