Zdjęcia ze spotkania z "Chłopakami Anansiego" w Białołęckim Klubie Książki

poniedziałek, 1 czerwca 2009

blogowanie przejazdem

Neil napisał w czwartek, 21 maja 2009 o 1:07

Nadrabiam zaległości, więc wpadam tylko na chwilę ogłościć, że organizator imprezy SPIN Housing Works z udziałem moimiamandypalmer, która odbędzie się 3 czerwca, rzucił dodatkowe bilety w pierwszych rzędach, jest ich dziesięć i zostaną wylicytowane.

Housing Works to szczytny cel (zobaczcie http://www.housingworks.org/social-enterprise/).
Taki bilet oznacza miejsca przy dwuosobowym stoliku pod samą sceną, podpisany plakat i dodatkowe drinki. Miejsca przy pięciu stolikach pod sceną można licytować na http://www.shophousingworks.com/auction.cfm?storeID=7&windowImageID=1313. Przynajmniej na razie ceny nie są jeszcze szalone.

Do tych, którzy pytali o superfajne i superwyprzedane wydanie "Księgi cmentarnej" z Subterranean Press: Bloomsbury Books ma 50 ostatnich egzemplarzy do kupienia na swojej stronie internetowej. Tak, jest drogie i jest to zdecydowanie najlepsza książka jaką wydało Subterranean Perss, a zaprojektował ją Dave McKean.

I na koniec, jestem zawiedziony: http://www.cbldf.org/pr/archives/000390.shtml

Osobiście uważam, że lepiej byłoby, gdyby zamiast prawników pana Handleya sprawę prowadziło CBLDF. Jestem pewien, że dobrze zrobili chroniąc go przed pójściem do więzienia za posiadanie mangi i przed procesem, ale ogólnie rzecz biorąc nie skończyło się to dobrze. Ani dla niego, ani dla komiksów, ani dla Pierwszej Poprawki.

Brak komentarzy:

 
Copyright 2009
Original theme by WP Themes Creator, modified by VARALI, main graphics by KUNDAGI