Zdjęcia ze spotkania z "Chłopakami Anansiego" w Białołęckim Klubie Książki

środa, 12 września 2007

Drobiazgi

Neil napisał w poniedziałek 10 września 2007


Dużo ludzi pytało czy pojawię się w Japonii. Właśnie dostałem swój plan, który zwiera 43 wywiady przez dwa dni, ale żadnych publicznych wystąpień i podpisywań. Powiedziałem kilku osobom, które to organizują, że jeżeli jest czas a ja wciąż trzymam się prosto po maratonie wywiadów jestem chętny żeby zrobić jakieś publiczne wystąpienie, albo podpisywanie. Zatem zobaczymy i przekażę informację, gdy tylko ją dostanę.

Na http://www.apple.com/trailers/paramount/beowulf/ można obejrzeć trailer do Beowulfa i zwiastun telewizyjny. Oprócz tego na http://www.beowulfmovie.com/ jest pełno nowych rzeczy, a na http://www.beowulfmovie.com/restricted/index.html internauci ze stanów mogą zobaczyć nowy zwiastun Not-PG-13. Jeśli możecie znaleźć wiek i kod pocztowy kogoś ze stanów, możecie go obejrzeć poza ich granicami.

Wciąż czekam aż Mitch Benn zamieści swój trzeci film, ale jeszcze tego nie zrobił, dlatego zamierzam pokazać wam wszystkim http://www.mitchbenn.com/music-stuff gdzie możecie ściągnąć różne małe piosenki Mitcha Benna których jeszcze nie ma na płytach.

Ktoś pytał mnie o różne dokumenty o których ostatnio wspominałem -- jeden z nich ma datę emisji -- szczegóły na http://www.bbc.co.uk/bbcfour/comicsbritannia/ross-ditko.shtml

Susanna Clarke wysłała mi ten link ponieważ, najwidoczniej, na tym blogu jest zbyt mało linkowania:
http://ysolda.com/wordpress/2007/08/21/coraline/

No i nigdy nie zamieszczałem linka do The Trouble With Tribbles Edwarda Goreya...
Nor have I ever posted before a link to Edward Gorey's ...

Brak komentarzy:

 
Copyright 2009
Original theme by WP Themes Creator, modified by VARALI, main graphics by KUNDAGI