Zdjęcia ze spotkania z "Chłopakami Anansiego" w Białołęckim Klubie Książki

środa, 13 lutego 2008

Widok z Rozdziału Ósmego

Jak na razie zagłosowało trochę ponad 22,000 osób. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, wejdźcie na http://journal.neilgaiman.com/2008/02/birthday-thing.html i kliknijcie na okładkę książki, która według was powinna być dostępna w sieci za darmo.

I mogę teraz, po długiej rozmowie telefonicznej z Harper Childrens, odpowiedzieć na wczorajsze pytanie Kiedy wyjdzie “Księga cmentarna?”

W Stanach będzie “jednodniowe wyłożenie”, co oznacza, że książka nie będzie po prostu pojawiała się stopniowo w sklepach na przestrzeni paru tygodni. Zamiast tego będzie jeden dzień, kiedy wszędzie pojawi się w sprzedaży. Prawdopodobnie księgarnie będą ogranizowały przyjęcia w stylu “w sprzedaży od północy”, “o tematyce cmentarnej”, “na rozpoczęscie miesiąca Halloween”. I takie różne akcje.

W Stanach data tego dnia to 30 WRZEŚNIA 2008r.

Teraz wracam kończyć książkę, ponieważ jeśli tego nie zrobię, te cmentarne przyjęcia w księgarniach okażą się być dosyć przygnębiającymi sprawami.

(Również na językach, odnowienie i przebudowanie http://www.mousecircus.com/, tak że nie jest to już ogromne coś z animacjami we flashu, ale strona, do której mogę pdać link i która jest naprawdę dobrym zasobem dla nauczycieli, bibliotekarzy i dzieciaków.)

Brak komentarzy:

 
Copyright 2009
Original theme by WP Themes Creator, modified by VARALI, main graphics by KUNDAGI