Zdjęcia ze spotkania z "Chłopakami Anansiego" w Białołęckim Klubie Książki

sobota, 8 marca 2008

29 tygodni, 2 dni, 19 godzin, 57 minut, 16 sekund

Neil napisał w sobotę 8 marca 2008


Webgoblin zrobił dla nas zegar odmierzający czas do wydania Księgi Cmentarnej. Rzućcie okiem na stronę główną neilgaiman.com.

Na stronie Blue Peter jest pierwszy rozdział Odda i Śnieżnych Gigantów http://www.bbc.co.uk/cbbc/bluepeter/bookclub/top_three/top_three_march_2.shtml


Udało się odtworzyć najlepszy na ŚWIECIE pudding ryżowy? :D

--Denise

Nie, jeśli o to chodzi jestem marudny. Wtedy zrobiłem to tak, że włożyłem do miski trochę słodkiego ryżu, dodałem szczyptę soli i dolałem trochę miejscowego mleka. Potem wsunąłem miskę do piekarnika i kiedy ją wyjąłem otrzymałem doskonały pudding ryżowy. Trzykrotnie. Za czwartym razem, po tym jak napisałem o tym na blogu, pomyślałem, że wykoncypuję ile czego dodałem i unieśmiertelnię ten przepis, a wtedy wszystko poszło nie tak. Wszystko szło dobrze dopóki robiłem wszystko na oko, ale zostało skazane na zagładę w momencie w którym zacząłem zwracać uwagę na to co robię. To tak jak jedna z tych cząsteczek o których albo wiesz, gdzie jest, albo jak szybko sie porusza, ale nigdy obu rzeczy. Najwidoczniej mogę gotować ryżowy pudding dobrze, albo obliczać składniki, ale nie obie rzeczy naraz...

Pewnego dnia.


Cześć Neil,

Odnośnie obniżki na Absolute Sandman 3 w Amazon.

Złożyłem zamówienie w zeszłym tygodniu obliczywszy, że obniżka 37% plus ekstra 5% da 42%.

Jednak odniżka 5% została odliczona od już obniżonej ceny i w rezultacie dało to niewiele ponad 40%.

Wciąż jest to jednak okazja w porównaniu z obniżką 10%, którą oferuje amazon.co.uk .
Pozdrawiam

ChrisAh. Dobrze wiedzieć...

Cześć Neil,

Wiem, że było dużo szumu wokół darmowej książki. Mimo to Twój diaboliczny plan zadziałał wobec mnie. Przeczytałem książkę w zeszły weekend, a potem natychmiast poszedłem kupić Chłopaków Anansiego.

Teraz chciałbym przeczytać Sandmana i nie wiem, co kupić. Absolute Sandman wygląda fajnie, ale cena 77,62 $ na Amazon jest trochę za wysoka jak na coś, o czym nie jestem pewien, czy pokocham za cenę 77,62$.

Zatem, czy jest coś w druku, co dałoby mi tylko posmakować Sandmana?


Oczywiście. Są tańsze wydania i możesz dzięki nim sprawdzić, czy ci się podoba. Jest dziesięć numerów serii Sandman plus Dream Hunters (książka prozą z pięknymi ilustracjami Yoshitaki Amano) i Noce Nieskończonych (zbiór siedmiu opowiadań).

http://www.amazon.com/gp/series/9268/ref=pd_serl_books?ie=UTF8&edition=paperback
oto te książki. Powinieneś znaleźć je w każdej dobrej księgarni.

A tak poza tym, wydaje mi się, że Absolute Sandman absolutnie się opłaca. Te wydania są piękne, każde ma 600 stron, powiększonych i poprawionych. I jest duża możliwość, że wziąwszy pod uwagę koszt druku nie zostaną w sprzedaży na zawsze.

Cześć Neil,

Bierzesz obecnie udział w wyścigu po tytuł "Najprawdopodobniej byłego pirata który żyje w nie tym co trzeba stuleciu" na blogu Deba Geislera na Livejournal. Mówi o tym tutaj:

http://debgeisler.livejournal.com/845069.html

A tutaj jest głosowanie:

http://www.livejournal.com/poll/?id=1149613


Pozdrawiam,

Heidi

Głosowałem na Steve'a Brusta.

Brak komentarzy:

 
Copyright 2009
Original theme by WP Themes Creator, modified by VARALI, main graphics by KUNDAGI