Zdjęcia ze spotkania z "Chłopakami Anansiego" w Białołęckim Klubie Książki

sobota, 19 kwietnia 2008

Ostatnia okazja na zamówienia

Neil napisał w czwartek 17 kwietnia 2008

Moja twarz prezentuje teraz sobą niesamowitą gamę kolorów. Żółty i purpurowy dominują, ale są też delikatne brązy i zielenie. Jutro wieczorem będzie bardzo dużo wywiadów przed kamerą...

Właśnie pożyczyłem sobie biuro podczas gdy czekam na spotkanie w sprawie filmu Nigdziebądź, która to powróciła do życia -- chcą, żebym dopieścił scenariusz który napisałem w 1999 --- chciałem sprawdzić maila dlatego nie mogę zamieścić kolejnego zdjęcia, ale postaram sie to zrobić później.

To właśnie przyszło od Charlesa Brownsteina z CBLDF, o jutrzejszym wydarzeniu (wydarzeniach):

Wciąż pozostało kilka biletów wstępu na zwyczajne miejsca [20$ za jeden, Neil], które można zamówić z wyprzedzeniem na stronie Nowojorskiego Comic-Conu, albo, jeśli wystarczy zapasów, nabyć od CBLDF w Piątek w dniu imprezy.

Są też miejsca w strefie VIPów [500$ jedno. Cięgle Neil] które zawiera niesamowity prezent. Black Phoenix Alchemy Lab stworzyło przepiękną sakiewkę w której znajdą się ORange, nowe perfumy skomponowane na okazję tego czytania, także zapachowa skrzyneczka i próbki trzech Gaimanowych zapachów. Newverwear dołącza koszulki i bon rabatowy na różne produkty. Będziesz też śpiewał i rozdawał oryginalne rysunki każdemu z posiadaczy biletów VIP. Można je nadal kupić, ale muszą być zamówione przez internet.Szczegóły zamawiania biletów on-line tutaj.

Brak komentarzy:

 
Copyright 2009
Original theme by WP Themes Creator, modified by VARALI, main graphics by KUNDAGI